Pudełka na książki

Sprzedaż wysyłkowa książek i czasopism wymaga odpowiedniego zabezpieczenia zamówienia na czas transportu. Najlepiej w tym celu sprawdzają się pudełka na książki typu motylek, dzięki którym możemy skutecznie zabezpieczyć nawet kilka pozycji różniących się formatem w jednym pudełku. Tradycyjne owijki na książki produkujemy z wysokiej jakości kartonu, który gwarantuje uzyskanie odpowiedniego efektu wizualnego oraz bezpieczeństwo przesyłki w czasie transportu. Nasze pudełka na książki oferujemy w szerokiej gamie rozmiarowej, zarówno pod względem formatu, jak i grubości, co pozwala na ich bezkompromisowy dobór adekwatnie do realizowanego zamówienia.

Karton motylek jaką rolę pełnią pudełka na książki?

Głównym zadaniem pudełka na książki jest zabezpieczenie wydawnictwa lub wydawnictw w transporcie. Zapakowanie kilku różniących się formatem pozycji w jedno pudełko dodatkowo wpływa na aspekt estetyczny paczki, a w ostatnim czasie jest szczególnie doceniane przez firmy kurierskie, które wymagają standaryzacji w zakresie wymiarów i kształtów nadawanych przesyłek.

Pudełka na książki na zamówienie

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom księgarni oraz drukarni prowadzących działalność wysyłkową oferujemy możliwość wykonania kartonów typu motylek na zamówienie. Kartony wykonujemy zgodnie z zadanymi parametrami co do wielkości i grubości, jednocześnie umożliwiając ich personalizację poprzez wykonanie odpowiedniego nadruku.

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego pudełka na książki dostarczamy w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu zlecenie ich wykonania jest opłacalne już od jednego egzemplarza. Dysponując nowoczesnym parkiem maszynowych podejmujemy się realizacji zamówień wysoko- i niskonakładowych, gwarantując najwyższą jakość i krótki czas realizacji.

Pudełka na książki z dostawą

Nasze usługi świadczymy na terenie całego miasta Warszawa, jak i w okolicy. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy przede wszystkim klientów z miejscowości, takich jak Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Wołomin, Kobyłka, Wesoła oraz Marki. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.