Kartony do przeprowadzki

Kartony do przeprowadzki to wyroby tekturowe specjalnego przeznaczenia, które projektujemy i wykonujemy z myślą o specyficznych potrzebach osób zmieniających miejsce zamieszkania, jak również firm zmieniających swoje siedziby. Dostarczamy pudełka przeprowadzkowe w różnych rozmiarach, które doskonale sprawdzają się do przechowywania oraz zabezpieczania własności na czas transportu. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta kartony do przeprowadzki możemy spersonalizować stosując wybraną technologię druku i uszlachetniania druku. Usługę tę kierujemy przede wszystkim do firm przeprowadzkowych, dla których estetyczne i dopracowane w każdym szczególe pudełka oraz kartony stanowią dodatkową formę reklamy.

Bardzo trwałe kartony do przeprowadzki HTM

Wszystkie kartonowe pudełka przeprowadzkowe wykonujemy z wysokogatunkowych surowców, co gwarantuje ich trwałość, a w rezultacie bezpieczeństwo pakowanych przedmiotów. Nasze pudełka charakteryzują się łatwością składania oraz przenoszenia, dzięki czemu znacząco ułatwiają wszystkie prace związane ze zmianą miejsca zamieszkania lub siedziby firmy.

Kartony do przeprowadzki zapewniamy w pełnym spektrum objętości, co przekłada się na możliwość zaspokojenia bardzo różnicowanych potrzeb klientów. Większość zleceń realizujemy na zamówienie, dostosowując rozmiar kartonów oraz materiał, z jakiego są wykonywane do konkretnych zastosowań.

Tanie pakowanie

Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego, dzięki czemu możemy oferować kartony do przeprowadzki w naprawdę konkurencyjnych cenach. Jednocześnie zapewniamy krótki czas realizacji zamówienia oraz opłacalność już od jednego egzemplarza.  

Pudełka przeprowadzkowe na zamówienie

Pudełka przeprowadzkowe oferujemy na potrzeby klientów biznesowych i osób prywatnych. Współpracujemy w tym zakresie z firmami przeprowadzkowymi i klientami indywidualnymi z terenu miasta Warszawa, jak również z miejscowości Legionowo, Pruszków, Piastów , Piaseczno, Konstancin, Otwock, Józefów, Falenica, Wesoła, Kobyłka, Wołomin, Zielonka, Marki, Błonie, Łomianki oraz Nowy Dwór Mazowiecki. Zapewniamy kartony do przeprowadzki w wymiarach odpowiadających Państwa indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. W asortymencie posiadamy również opakowania w standardowych wymiarach. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.