Pudełko na tort z okienkiem

Opakowanie na tort z okienkiem to coraz chętniej wybierana przez cukierników alternatywa dla tradycyjnych pudełek na torty i ciasta. Za jej wyborem przemawia możliwość zaprezentowania gotowego wypieku bez otwierania opakowania oraz estetyka samego pudełka, które możemy wykonać z wysokogatunkowej tektury w dowolnym kolorze i o dowolnym wzorze. Opakowania możemy dodatkowo spersonalizować korzystając z najnowocześniejszych technik druku i uszlachetniania wydruku.

Opakowanie na tort na zamówienie

Pudełka na tort z okienkiem projektujemy i wykonujemy na zamówienie klienta, zgodnie z zadanymi parametrami. Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów dostarczamy pudełka z okienkami w dowolnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu zaglądając do kartonika przez okienko możemy zobaczyć całe ciasto lub tylko wybraną część np. dekorację tortu.

Pudełka wykonujemy na wymiar, zgodnie z zamówieniem. W zależności od rozmiaru opakowania oraz jego przeznaczenia – opakowanie na tort kilkupiętrowy, opakowanie na tort jednopiętrowy, pudełko na ciastka – tak dobieramy surowiec, żeby pudełko było poręczne i wytrzymałe, a jednocześnie doskonale się prezentowało. W portfolio zrealizowanych projektów posiadamy opakowania na torty urodzinowe, komunijne, ślubne i wiele innych, w tym oryginalne pudełka na torty z okienkiem na wieczory panieńskie i kawalerskie.

Zaprojektuj swoje opakowanie na tort z okienkiem

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości. Nasze pudełka charakteryzują się precyzją wykonania oraz bezbłędnym doborem surowca. Opakowania na zamówienie realizujemy zgodnie z projektem, dokładając wszelkich starań, aby wyrób gotowy odpowiadał założeniom projektowym. Zapewniamy krótki czas realizacji zamówienia oraz konkurencyjne ceny, dzięki którym opłacalne jest zlecenie produkcji opakowania z okienkiem już od jednej sztuki.

Współpracujemy z klientami biznesowymi oraz osobami prywatnymi. Dostarczamy opakowania na kiermasze wypieków oraz imprezy branżowe. Działamy na terenie miast Warszawa, Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Pruszków, Piastów, Konstancin, Otwock, Józefów, Falenica, Kobyłka, Wołomin, Zielonka, Błonie oraz Marki. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.